Waluty:
Poland
Nike Tanio Promocje

Dostawa towaruPrzesyłka

   Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni po tym jak zapłata. Wszystkie zamówienia zostaną dostarczone przez DHL. Międzynarodowa wysyłka odbywa się w ciągu 1 tygodnia zwykle czas dostawy. Po damy Ci numery śledzenia swoich zamówień, można sprawdzić pocztę e-mail, aby sprawdzić w potwierdzeniu zamówienia.

Powrót

   Wszystkie elementy zostaną odesłane do nas należy, że prowadzone w oryginalnym stanie, być zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Wszystkie wracać rzeczy muszą być pod adresem dostawy, wyślemy e-mail. Nie mamy koszty wysyłki zwrotu lub wymiany pakietu odpowiedniej kolejności, będzie dbać o wysyłce.

Wymiana

   Akceptujemy wymiany na inny rozmiar lub kolor w ciągu 30 dni od daty pierwotnego zlecenia wysyłki. Jeśli chcesz wymienić elementy do innego typu, należy podać nam swój identyfikator zamówienia oraz numer śledzenia swojego zamówienia przed wysłaniem rzeczy z powrotem. Wszystkie elementy zostaną odesłane do nas należy, że prowadzone w oryginalnym stanie, być zmieniane lub myte, ze wszystkimi etykietkami dołączać. Zużyte lub brudne przedmioty zostaną zwrócone zwrócone. Nie mamy na pokrycie kosztów wysyłki do wymiany, będzie można na powrót i wysyłka kosztuje powrót do transportowanie wymieniane elementy odpowiedzialne.

Anulowanie Zamówienia

   Jeśli chcesz anulować zamówienie, należy skontaktować się z nami jak najszybciej. Większość zamówień są wysyłane w ciągu 1-2 dni od daty zamówienia. Wysłane zamówienia nie mogą być anulowane. Jeśli masz pytania dotyczące tej polityki, prosimy o kontakt.

Powrót

Inne produkty tego producenta

Twój adres IP: 3.235.74.184
Copyright © 2020 www.airmore.pl. Powered by Nike Tanio Promocje